UVEDENÍ ZNAČKY V ČR - Hodinky Perrelet

Přejít na obsah
TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ A JIŘÍ KORN AMBASADORY LUXUSNÍCH HODINEK PERRELET

Slavnostní večer u příležitosti uvedení exkluzivní švýcarské značky náramkových hodinek PERRELET na český a slovenský trh se uskutečnil 4. října 2011 v pražském restaurantu SOHO.

Švýcarská značka PERRELET je legendou v oblasti automatických hodinek. Abraham-Louis Perrelet vynalezl v roce 1777 mechanický strojek se samonátahem. Jednalo se o převratný vynález, jehož princip spočíval ve využití energie, která vzniká přirozeným pohybem nositele k nátahu hodinového mechanismu.
Perreletovy zásady se dodnes používají ve všech automatických hodinkách, bez ohledu na značku.

Oficiálním distributorem značky PERRELET pro ČR a SR se stala pardubická společnost JANEBA TIME. Jednatel společnosti Karel Janeba vysvětluje:
„Hodinky Perrelet jsou výjimečné. Používají unikátní technická řešení, mají jedinečný design a exkluzivní vzhled. Rozhodně vzbudí okamžitý zájem.“
Modely hodinek Perrelet nosí jako tváře značky i francouzský fotbalista Christian Karembeu či americká R&B ikona Lutricia McNeal.

Ambasadory značky jsou Miss World 2006 Taťána Kuchařová a zpěvák Jiří Korn. „Nabídka stát se tváří Perrelet mě velice potěšila a zaujala svou výjimečností,“ prozrazuje Taťána. Pyšnit se může skvostným, 125 diamanty a 19 rubíny osázeným modelem Perrelet Diamond Flower. Bílý perleťový číselník má tvar lotosových lístků, které se během nošení otáčejí, pásek je z aligátoří kůže. „To nejsou jen hodinky, ale překrásný šperk, elegantní a ženský,“ nešetří superlativy topmodelka, oděná v bílém kabátu z exotické kůže a temně fialových korzetových šatech z aktuální kolekce své dvorní návrhářky Ivany Mentlové.

Nadšení z modelu Perrelet Turbine XL, s dvojitým rotorem ve tvaru turbíny na číselníku, jenž je v barvě černé a oranžové, s titanovým pouzdrem a ocelovou lunetou v povrchové úpravě Diamond Like Carbon a páskem z přírodního kaučuku, neskrývá ani Jiří Korn: „Hodinky Perrelet jsou přesně na moji ruku. Nosí se mi
s příjemným pocitem. Kdo by nechtěl být spojen s kvalitou a moderním designem? Líbí se mi, že jsou neustále v pohybu a přitahují pohledy ostatních.“

Mezi dalšími mimořádnými exempláři byl na akci k vidění rovněž model z limitované edice 77 kusů Perrelet Turbine XL Gold, v pouzdře z růžového zlata a v ceně 549 900 Kč. Dámské kolekci vévodil skvostný model Perrelet Diamond Flower White Gold Full Pavé s 519 diamanty, 238 safíry a modrým aligátořím páskem
a cenou 1 199 000 Kč.

V průběhu večera, kterým provázela moderátorka Petra Zajíčková, vystoupilo Alice Bauer trio, houslistky Femme2Fatale, taneční skupina IF s akrobatickým vystoupením „Perrelet“, speciálně připraveným pro tuto akci. Zapělo vokální seskupení 4TET Jiřího Korna, iluzionista Pavel Dolejška zase překvapil hosty zmizením a znovuobjevením hodinek Perrelet Diamond Flower White Gold Full Pavé.

Štěstí při losování hlavní ceny v tombole přinesl Jiří Korn šťastnému výherci Milanu Švárovi, který si tak odnesl pánské náramkové hodinky z řady Classic Perrelet
3 Hands date v hodnotě 60 000 Kč.

Ze známých tváří se slavnostního večera zúčastnili herec Jaromír Hanzlík, zpěvák Zbyněk Drda, komik Miloš Knor, moderátorky Zuzana Belohorcová a Štěpánka Duchková, modelky Jana Doleželová a Daniela Frantzová, fotbalista Radek Bejbl, automobilový závodník Josef Král, psychiatr Jan Cimický, mistr etikety Ladislav Špaček a další.
JANEBA TIME, s.r.o.

Společnost funguje od roku 1991 jako distributor náramkových hodinek. Ona a její dceřiné společnosti zastupují v České republice, na Slovensku a v Polsku několik hodinářských značek, především patřících do Festina Group. Portfólio JANEBA TIME se 4. říjnem 2011 rozšířilo také o PERRELET, značku, jíž se kdysi honosili i francouzští králové. Maloobchodní prodej od 5. října 2011 jako první zajišťovala prodejna KOSCOM, která na akci prezentovala svůj koncept Shop in Shop.
Návrat na obsah